citáty o lásce

Čtyři podmanivé citáty o lásce k jazzu nahoru váš milostný život

 

Co je láska? Vysvětli byste to? Jaké je srdce Lásky? Tak proč jsme na podzim v lásce? To jsou otázky, které je pro laika, jako jste vy, stejně jako pro mne, obtížné objasnit. Ne, nechápeme, co je láska. Všichni jsme v lásce upustili v jednom nebo jiném bodě. Myslíme si však, že je těžké formulovat naše chápání a pocity slovy, jako jsou básníci, spisovatelé na volné noze, filozofové. A možná je to důvod, proč jsme zapamatováni, kdykoli čteme ty slavné citáty a výroky. Přečtěte si následující podmanivé citáty, jako je například populární jazz, stejně jako autoři svůj milostný život poněkud.

 

V případě, že se vám líbí někdo, nemůžete nechat přijít mezi vámi. Bez ohledu na to, co se stalo - a to iv případě, že byste se navždy ztratili - jste si dlužili pravdu. Claudia Greyová

Pravda bude základem lásky. Jakýkoli vztah vytvořený na základě lži nebude daleko. Brzy se rozbije. Pokud někoho opravdu milujete a chcete, aby váš vztah trval na prodloužené, nikdy neřekněte trochu lži milovanému. Bez ohledu na to, zda je pravda citlivá nebo citlivá, předejte ji partnerovi. Neskrývejte to. V případě, že skryjete jednu pravdu, musíte říct spoustu jiných lží, abyste si vždy udrželi svou jednu skrýš. To zase vede k nedorozuměním, zmatkům a konfliktům, které by mohly způsobit spoušť vašeho vztahu. Tak, neustále mluvit pravdu.

 

Láska není taková, že se mění, když se objeví modifikace. William Shakespeare

Láska, která je pravdivá, je stále konstantní skrze jakékoli problémy. V tuto chvíli se můžete zlepšit, váš partner se může v průběhu času měnit, okolnosti se mohou v průběhu času změnit, ale láska se nezmění. To je stále beze změny. Samozřejmě, pokud ano, je to falešná láska.

 

Láska je neustále otevřenou náručí. V případě, že jste zavřeli ruce, jako byste se ocitli, že jste zůstali jen sami. Leo Buscaglia

Svoboda je velmi důležitá v jakémkoli vztahu. Je to docela nepravděpodobné, že váš vztah půjde na dlouhou dobu, pokud v něm nebude svoboda. Tey nechal svého partnera dělat to, co opravdu chce. Nechte ho dokončit věci, které chce dělat. Neovládejte ho. Neptejte se ho na to, co byste měli dělat a co se vyhnout, protože v případě, že váš partner bude naštvaný a budete také zklamáni. Na začátku, i když se váš partner může změnit jeho preference založené na vás, ale na čas - jeden den, týden nebo možná může být měsíc, ale pouze to. Nakonec bude naštvaný, stejně jako váš vztah bude přerušen. Takže lépe umožníte vašemu partnerovi následovat jeho vlastní cestu.

 

Zestárni se mnou; asi nejlepší je ještě být. Robert Browning

Zjistil jsem, že tento citát je velmi krásný. Tato citace byla schopna skutečně zachytit myšlenky nebo možná pocity toho, co bychom chtěli vyjádřit našim milovaným v určitém okamžiku nebo možná i jinému. Tento citát může zachytit skutečné myšlenky jako je intimita, vášeň a adorace. Jen číst tento citát je schopen, aby vás ohromen, pokud jste opravdu v lásce.

Find more information citáty o lásce

 

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now